Yeşim Salkım'dan Kızılay'dan çadır alan Haluk Levent'i yerden yere vurdu!

Yeşim Salkım'dan Kızılay'dan çadır alan Haluk Levent'i yerden yere vurdu!

Kahramanmaraş merkezli iki depremin 3. gününde Ahbap Derneği'ne çadır satan Kızılay gündemden düşmüyor. Peş peşe gelen açıklamaların ardından konu magazin camiasında da geniş yankı uyandırdı. Gündeme dair yaptığı sert yorumlarla adından söz ettiren şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım, konuyla ilgili düşüncelerini paylaştı.

"KIZILAY YANLIŞ YAPTI DA ALAN YANLIŞ YAPMADI MI?"

Instagram hesabından bir video yayınlayan Salkım, bu konuda hem Kızılay'ın hem de Haluk Levent'in suçlu olduğunu söyledi. Ahbap Derneği'nin kurucusu Haluk Levent'i hedef alan Salkım, videoda şu ifadeleri kullandı: "Bizdeki bu iş şeye çıkıyor; 'Hırsızın hiç mi suçu yok?' Hadi Kızılay çok büyük hata ve yanlış yaptı. Oradan alan hiç mi yanlış yapmadı? Başka yerden alsaydı. Elinde para varsa istediğin yerden alırsın. İstediğin yer sana çadır üretir. Ben de en baştan beri Ahbap'ı desteklemiş bir insanım. Hepsini elimden geldiğince destekledim, desteklemeye de devam edeceğim. Ülkemin hayrına çalışan herkesin yanında olurum.

"İNSANLARDAN ALDIĞI PARAYI KIZILAY'A AKTARMAK ETİK Mİ?"

Kızılay çok büyük bir yanlış yapmış durumda. Bu ülkedeki yanlışların ardı arkası tartışılır. Gelin biraz adaletli düşünelim. Orası yanlış yaparken diğer taraf hükümet tarafından eleştirilirken yardım toplaması ve insanlardan aldığı parayı gene Kızılay'a aktarması, bunu da insanlara haber dahi vermemesi ne kadar etik? Her önünüze gelene her 'kahramanım' diyene bu kadar inanmayın. Hayatı iyi okuyarak insanları iyi gözlemlemek gerekiyor. Bu işte Kızılay ne kadar hatalıysa Haluk Levent de bir o kadar hatalıdır.

kaynak: haberler.com