Malezyalı Yatırımcılar Trakya’da

Trakya Kalkınma Ajansı yetkilileri ve Malezyalı DWA Firma yetkilileri Havsa Uluslararası Endüstri ve Lojistik Merkezi yetkilileri ile Tekirdağ’da bir araya geldi.Edirne’nin Havsa İlçesinde hayata geçirilmesi planlanan Uluslararası Lojistik Merkezi...

Malezyalı Yatırımcılar Trakya’da
Trakya Kalkınma Ajansı yetkilileri ve Malezyalı DWA Firma yetkilileri Havsa Uluslararası Endüstri ve Lojistik Merkezi yetkilileri ile Tekirdağ’da bir araya geldi.
Edirne’nin Havsa İlçesinde hayata geçirilmesi planlanan Uluslararası Lojistik Merkezi kapsamında ikili görüşmelerde bulunan yetkililere TRAKYAKA tarafından Trakya Bölgesinin ekonomik durumu ve potansiyelleri ile Trakya Bölgesinin lojistik perspektifi hakkında geniş çaplı bilgilendirmelerde bulunuldu.
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, söz konusu yatırımın Bölge için çok önemli olduğunu belirterek Trakya Bölgesinin önümüzdeki dönemlerde lojistik sektörü için önemli bir üst olabileceğini belirtti. Toplantı, Planlama, Programlama ve Koordinasyon Birim Başkanı Mehmet Karaman’ın Trakya Bölgesi lojistik potansiyeli ile ilgili yaptığı sunumun ardından soru-cevap bölümü ile son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER