Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mehmed: Fetihler Sultanı Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı

TRT1'in merakla beklenen yapımlarından biri olan "Mehmed: Fetihler Sultanı" dizisinin heyecanla beklenen yayın tarihi nihayet açıklandı.

Yayınlanma:

Heyecanla beklenen “Mehmed: Fetihler Sultanı” dizisinin yayın tarihi belli oldu! Serkan Çayoğlu’nun eşsiz performansıyla Fatih Sultan Mehmet’i canlandırdığı bu tarihi dizinin fragmanı da sonunda izleyiciyle buluştu.

TRT1’in büyük bir merakla beklenen projelerinden biri olan “Mehmed: Fetihler Sultanı” dizisi, Şafak Bal’ın yönetmenliğinde hayat buluyor. Serkan Çayoğlu’nun Fatih Sultan Mehmet’e can verdiği dizi, Miray Yapım imzası taşıyor ve 27 Şubat Salı günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek.

Dizi, “Kapıları açılacak çağlar için bismillah!” sloganıyla hazırlanan etkileyici fragmanıyla büyük bir ilgi topladı. Seyirciyi tarihin derinliklerine taşıyacak olan “Mehmed: Fetihler Sultanı,” Türkiye’nin önemli tarihini ekranlara getirecek.

İLGİLİ HABER Gibi Dizisinin 5. Sezon İlk Bölümü “Sinek” 8 Mart’ta Exxen’de!
TRT1'in merakla beklenen yapımlarından biri olan "Mehmed: Fetihler Sultanı" dizisinin heyecanla beklenen yayın tarihi nihayet açıklandı.

Başrolde Serkan Çayoğlu’na, Selim Bayraktar, Fikret Kuşkan, Tuba Ünsal, Sinan Albayrak, Kenan Çoban, Bülent Alkış, Teoman Kumbaracıbaşı, Esila Umut ve Ali Nuri Türkoğlu gibi deneyimli ve ünlü isimler eşlik ediyor.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler