Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Safir Dizisi 26. Bölümüyle Final Yapıyor

Başrollerini Özge Yağız, İlhan Şen ve Burak Berkay Akgül'ün paylaştığı Safir dizisi kötü reytingler nedeniyle 26. bölümde final yapacak.

Yayınlanma:

Kapadokya’nın büyülü atmosferinde çekilen Safir dizisi izleyicilerine veda ediyor. NTC Medya tarafından üretilen ve başrollerini Özge Yağız, İlhan Şen, ve Burak Berkay Akgül’ün paylaştığı dizi geçtiğimiz hafta reytinglerde beklenen performansı elde edemeyince final kararı aldı.

Safir’in 26. bölümde final yapacağı resmi olarak duyuruldu. İpek Tuzcuoğlu’nun ardından İlhan Şen, Erkan Bektaş ve Gizem Karaca’nın da veda edeceği açıklanan dizinin son fragmanı yayınlandı.

26. Bölümde Final Kararı Kesinleşti!

Önceki haftanın reytinglerine göre birkaç bölüm daha uzatılıp uzatılmayacağı konusunda spekülasyonlar yapılmıştı. Ancak bu sabah gelen açıklamayla birlikte, dizinin ekran ömrünü tamamlayarak büyük bir finalle veda edeceği resmiyet kazandı.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler