Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Pazar

18°/ 10°

Pazartesi

17°/ 10°

Salı

12°/

Çarşamba

15°/

Perşembe

16°/

Cuma

13°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Safir Dizisi Başrol Oyuncusuna Veda Ediyor

ATV ekranlarında yayınlanan Safir dizisi başrol oyuncularına veda etmeye hazırlanıyor.

Yayınlanma:

Kapadokya’nın büyülü atmosferinde çekilen ve pazartesi akşamları atv’de yayınlanan “Safir” dizisi, seyircileri şaşırtan ayrılıklarla gündeme geldi. İlk olarak 24. bölümde usta oyuncu İpek Tuzcuoğlu’nun veda etmesiyle başlayan ayrılık süreci şimdi de başrol oyuncularından İlhan Şen, Gizem Karaca ve Erkan Bektaş ile devam ediyor.

Safir dizisindeki etkileyici performansıyla dikkat çeken ve seyirciden büyük beğeni toplayan İlhan Şen, senaryodaki hikâyesinin tamamlanmasıyla birlikte projeden ayrıldı.

Gizem Karaca ve Erkan Bektaş da Projeden Ayrılıyor

Dizinin önemli karakterlerinden Güneş Açıkalın’ı canlandıran Gizem Karaca ve usta isimlerden Vural karakterini oynayan Erkan Bektaş da Safir’den ayrılmaya hazırlanıyor.

İLGİLİ HABER Ajda Pekkan Kariyerinin İlk Stadyum Konserini Verecek
ATV ekranlarında yayınlanan Safir dizisi başrol oyuncularına veda etmeye hazırlanıyor.

Bu gelişmelerle birlikte dizinin geleceği merak konusu olurken, 26. bölümde yapılacak final kararı önümüzdeki hafta ekrana gelecek bölümün reyting performansına bağlı olarak belirlenecek.

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler