Sağlık Görevlisi Odasında Ölü Bulundu

Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde 112 Acil Servis Hizmetleri ve aynı zamanda Ulusal Medikal Kurtarma (UMKE) ekibinde görevli 35 yaşındaki sağlık memuru, dinlenmek için girdiği nöbet odasında ölü olarak bulundu.Edinilen bilgiye göre, saat 03.00...

Sağlık Görevlisi Odasında Ölü Bulundu
Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde 112 Acil Servis Hizmetleri ve aynı zamanda Ulusal Medikal Kurtarma (UMKE) ekibinde görevli 35 yaşındaki sağlık memuru, dinlenmek için girdiği nöbet odasında ölü olarak bulundu.
Edinilen bilgiye göre, saat 03.00 sıralarında dinlenmek için odasına geçen evli ve 1 çocuk babası Hasan Özsoy (35), vaka ihbarı üzerine kendisini çağırmak için odaya giren arkadaşları tarafından hareketsiz bir şekilde bulundu. Mesai arkadaşları tarafından hemen müdahalesi yapılan Hasan Özsoy’un hayatını kaybettiği belirlendi. İlk belirlenemeye göre kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği tahmin edilen Özsoy’un cenazesi otopsi yapılmak üzere Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı. Kayserili olduğu öğrenilen Özsoy’un, asıl ölüm sebebinin yapılacak otopsiden sonra netlik kazanacağı belirtildi.
Öte yandan, Hasan Özsoy’un ölüm haberinin ardından mesai arkadaşları sosyal paylaşım sitesinden üzüntülerini ve taziyelerini dile getirdi. Hasan Özsoy’un son olarak 29 Ağustos günü sosyal paylaşım sitesinden Galata Mevlevihanesi’ndeyken paylaştığı tahmin edilen şiiri de okuyanların yüreklerini burktu:
"Bir ay doğdu niye doğdu
beni kederlere boğdu
yokluğun ömrümü sardı
tütün bastım ay yarama
yokluğun ömrümü sağdı
tütün bastım ay yarama
vedalaşmadan gidersen
yürek anlar ayrılığı
ayrılık da sevdadandır
ben bilirim ayrılığı
yüreğimi yer yaşarım
ay karanlığa şaşarım
zühre olmazsan geceme
karanlığa karışırım
zühre olmazsan geceme
topraklara karışırım
vedalaşmadan gidersen
yürek anlar ayrılığı
ayrılık da sevdadandır
ben bilirim ayrılığı"
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER