Aziz Yıldırım: Derbi, Galatasaray-Beşiktaş maçından sonra oynanacak

Aziz Yıldırım: Derbi, Galatasaray-Beşiktaş maçından sonra oynanacak

Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında oynanması planlanan Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin güvenlik gerekçesiyle ileri bir tarihe ertelenmesi sonrası, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın teknik direktör Vitor Pereira'ya yaptığı konuşma, sosyal medyada tartışmalara sebep oldu.

"GALATASARAY-BEŞİKTAŞ MAÇINDAN SONRA"

Maçın ertelendiğinin açıklanması sonrası Aziz Yıldırım'ın, Can Bartu Tesisleri'nde teknik direktör Vitor Pereira ile yaptığı görüşme, kulüp televizyonuna yansıdı. Yıldırım'ın Pereira'ya yönelik, Türkçe olarak ve el işaretleriyle, "Galatasaray-Beşiktaş maçından sonra" sözleri, sosyal paylaşım sitelerinde, henüz tarihi açıklanmayan derbinin ne zaman oynanacağının nasıl bilindiği eleştirilerini beraberinde getirdi.

RAKİP TARAFTARLAR ÇILGINA DÖNDÜ

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi televizyonuna yansıyan görüntüler, sosyal medyada bir anda yayılırken, özellikle şampiyonluk yarışında Fenerbahçe ile rekabette olan Beşiktaş'ın taraftarlarının tepkileri dikkati çekti.

BEŞİKTAŞ DERBİSİ 32. HAFTA

Süper Lig fikstürüne göre 32. haftadaki Galatasaray-Beşiktaş derbisi, 8 Mayıs Pazar günü oynanacak.

GÖREVLİNİN HAREKETİ DİKKAT ÇEKTİ

Aziz Yıldırım, derbinin ertelenmesinin arifesinde maçın oynanacağı tarihi söylerken FB TV kameraları olaylara anbean tanıklık etti. Bu sırada Fenerbahçeli bir görevlinin kameramana eliyle gitmesini işaret etmesi dikkatlerden kaçmadı.