Fikret Orman'dan kura yorumu!

Fikret Orman'dan kura yorumu!
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, UEFA Avrupa Ligi'nde Tottenham, Partizan ve Asteras ile eşleştikleri C Grubu hakkında konuştu.

NTV Spor'a açıklamalar yapan Orman, "Hayırlı olsun. Bizim için farketmez. Beşiktaş büyük bir camia kim gelirse gelsin. En iyisini yapmaya çalışacaktık. Gruptan çıkacağız." dedi.

UEFA'da beklentilerin artmasına değinen idareci, "Beşiktaş önce gruptan çıkmayı hedefliyor. Sonrasını belirleyeceğiz. Kısmetimiz Londra ile açıldı, bir Londra takımı ile daha oynayacağız." sözlerini kullandı.

3 kulvarda oynayacak olmaları ve transfer gerekliliği hakkında ise, "Takviye yapacağız. Uzun zamandır çalıştıklarımız ve vazgeçtiklerimiz var. Uğraşıyoruz. Pazartesiye kadar zamanımız var. Elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Linnes konusunda olumlu gelişme yok. Yazılanlar çizilenler doğru değil. Doğru olsa açıklama yapardık. Kesinleşmiş bir şey yok." şeklinde konuştu
Arsenal maçı öncesi transferin bitirilmemesi yönünde eleştiriler hakkında "Futbol keşke oyunudur. Hep keşkelerle başlar. 1 oyuncunun gelmesi her şeyi değiştirmez. En kolay şey transferdir. Yüksek parayı verir alırsınız ama bizim işimiz doğru fiyatlarla doğru şekilde yapabilmek. 3 günümüz var ve en iyisini yapmaya çalışacağız" dedi.