Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cumartesi

16°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

14°/

Çarşamba

/

Perşembe

10°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Spor

Stephane Aurier ve Carlos Vinicius Galatasaray’a Transfer Oldu

Galatasaray, Stephane Aurier'in bonservisini satın alarak, Carlos Vinicius'u ise sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattı.

Yayınlanma:

Süper Lig’in güçlü takımlarından Galatasaray, transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor ve iki yeni transferini resmi olarak duyurdu.

Galatasaray, açıklamasında Carlos Vinicius’u sezon sonuna kadar kiralık olarak transfer ettiğini duyurdu. Sarı-kırmızılı ekip, Fulham’a 600 bin euro kiralama ücreti ödeyecek ve aynı zamanda oyuncuya da sezon sonuna kadar aynı ücreti ödeyecek.

İLGİLİ HABER Icardi ve Okan Buruk Özel Bir Görüşme Gerçekleştirdi
Galatasaray, Stephane Aurier'in bonservisini satın alarak, Carlos Vinicius'u ise sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattı.

Galatasaray’ın transferle ilgili resmî açıklamasında “Profesyonel futbolcu Carlos Vinicius Alves Morais ve kulübü Fulham Football Club Limited ile oyuncunun 2023-2024 sezonu için geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Bu kapsamda, futbolcunun kulübüne net 600.000 euro tutarında geçici transfer ücreti ödenmesi kararlaştırılmıştır. Ayrıca, futbolcuya 2023-2024 sezonu için net 600.000 euro sezonluk ücret ödenecektir.” ifadelerine yer verildi.

Serge Alain Stephane Aurıer’e 100.000 Euro Bonservis

Galatasaray, ayrıca Serge Aurier’in de sezon sonuna kadar kadrosuna katıldığını duyurdu. Kulübün yaptığı açıklamada, “Profesyonel futbolcu Serge Alain Stephane Aurier ve kulübü Nottingham Forest Football Club Limited ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Bu doğrultuda, futbolcunun önceki kulübüne 100.000 euro transfer bedeli ödenecektir. Futbolcu ile 2023/2024 sezonu sonuna kadar sözleşme imzalanmıştır. Bu çerçevede, futbolcumuza 2023/2024 sezonu için net 600.000 euro garanti ücret ve net 150.000 euro imza ücreti ödenecektir.” ifadelerine yer verildi.

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler