Tekirdağ’da Yılbaşı İçin Hazırlanan Kaçak İçki Ve Sigaralara El Konuldu

Tekirdağ’da yılbaşında piyasaya sürülmek üzere bir ikamette bekletilen kaçak içki ve sigaralara Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü tarafından el konuldu.Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla...

Tekirdağ’da Yılbaşı İçin Hazırlanan Kaçak İçki Ve Sigaralara El Konuldu
Tekirdağ’da yılbaşında piyasaya sürülmek üzere bir ikamette bekletilen kaçak içki ve sigaralara Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü tarafından el konuldu.
Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Zafer Mahallesi’nde bulunan bir ikamette yılbaşında piyasaya sürülmek üzere kaçak içki ve sigaraların bulunduğu bilgisinin alınması üzerine çalışma başlatıldı. Adli makamlardan alınan arama kararına istinaden şüphelinin ikametinde yapılan aramada 11 bin 870 paket değişik markalarda gümrük kaçağı sigara, 39 şişe kaçak viski ve votka ele geçirildi. İkametinde kaçak içki ve sigara bulunan şüpheli şahıs işlemleri tamamlanarak adli makamlara sevk edildi.
Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada vatandaşların sağlığını ve yaşamını tehlikeye sokacak eylem ve davranışlarda bulunan şahıslara karşı etkin mücadelenin kararlılıkla devam edeceği belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326