Tekirdağ’da Zafer Bayramı Resepsiyonu

Tekirdağ’da 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla resepsiyon düzenlendi.Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Ramada Otel’de düzenlenen resepsiyonda Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya ve eşi Hatice Nur Yerlikaya ,8. Mekanize Piyade Tugay Komutanı...

Tekirdağ’da Zafer Bayramı Resepsiyonu
Tekirdağ’da 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla resepsiyon düzenlendi.
Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Ramada Otel’de düzenlenen resepsiyonda Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya ve eşi Hatice Nur Yerlikaya ,8. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Halil Erkek ve eşi Düriye Erkek ile birlikte tebrikatları kabul etti.
Türk tarihinin parlak zaferlerle dolu olduğunu belirten Tekirdağ Valisi Yerlikaya, “Bugün, tarihi bir günün yıl dönümünü yaşıyoruz. Milletler tarihlerinden güç alarak geleceklerini inşa ederler. Tarihlerindeki başarılardan ilham alırlar. Atalarımız bize parlak zaferlerle başarılarla dolu şanlı bir tarih emanet etmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde milletimiz ve kahraman ordumuzun bütünleşmesiyle kazanılan bu büyük zafer bağımsızlık aşkıyla yanan bir milletin azim ve inancının zaferidir. ”dedi.
Resepsiyona; Vali Ali Yerlikaya ve eşi Hatice Nur Yerlikaya, 5. Kolordu Komutanı Korgeneral Tahir Bekiroğlu ve eşi İnci Bekiroğlu, 8. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Halil Erkek ve eşi Düriye Erkek, Çerkezköy 3. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Ozan ve eşi, Malkara 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Eyüp Gürler ve eşi, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve ve Eşi Gülseren Albayrak, NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ve eşi Zehra Şimşek, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve bir kamu kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER