banner417

“Trabzonspor'u sahadan sildik“

Maçı değerlendiren Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Trabzonspor’u sahadan sildiklerini söyledi.

“Trabzonspor'u sahadan sildik“
İsmail Kartal Trabzonspor maçı sonrası “Maça diğer lig maçlarına nasıl hazırlandıysak öyle hazırlandık. İyi konsantre olduk. Tarftarımıza üç puan armağan etmek istiyorduk. Baştan sona kadar rakibimize üstünlük kurduk. Oyuncularım maç boyunca üstün oynadılar. Rakibe orta çizgiyi geçirmedik. Rakibe baskı kurarak coşkulu bir oyun ortaya koyarak maçtan ayrıldık. Maçta çok üstündük. Onlara bir serbest vuruş dışında kalemize gelme fırsatı vermedik” dedi.

Maçta tek ekesiklerinin gol olduğunu vurgulayan Kartal, “Sadece golü bulamadık. Bir gol bulsaydık bu maçı çok farklı kazanabilirdik. Oyuncularımı bugünkü mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Taraftarımıza üç puanı hediye etmek istiyorduk. Ancak bu futbolun karşılığı bu değil. Goller de gelecek. Şampiyonluğun en büyük adayıyıyız” diye konuştu.

Takımın taraftarın da etkisiyle zaman zaman aceleci davrandığını vurgulayan Kartal, “Takımım, bu akşam biraz daha coşkulu ve istekli bir oyun sergiledi. Ortamdan dolayı taraftarları mutlu etmek için de bir an önce gol bulmaya çalıştılar. Zaman zaman bu ortam, zaman zaman da acelecilik son vuruşu yapamamıza neden oldu. Sezon başından bu yana büyük transferler yapan Trabzonspor'u sahadan sildik. Fazla konuşmaya ygerek yok. Çok istekli oynadık. Sadece gol bulamadık. Verdikleri mücadeleden dolayı oyuncularımı tebrik ediyorum” diyerek sözlerini bitirdi. 


Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner419