Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Salı

16°/

Çarşamba

18°/

Perşembe

19°/ 10°

Cuma

19°/ 11°

Cumartesi

11°/

Pazar

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Diğer

Turizm Gelişim Planı Masaya Yatırıldı

Şanlıurfa’da, Aşağı Fırat Havzası Turizm Gelişim Koridoru ve Eylem Planı çerçevesinde yapılması düşünülen yatırımlar ile planlanan çalışmalar, Vali İzzettin Küçük’ün de katıldığı toplantı ile masaya yatırıldı.Birecik...

Yayınlanma:

Şanlıurfa’da, Aşağı Fırat Havzası Turizm Gelişim Koridoru ve Eylem Planı çerçevesinde yapılması düşünülen yatırımlar ile planlanan çalışmalar, Vali İzzettin Küçük’ün de katıldığı toplantı ile masaya yatırıldı.
Birecik Barajı ile Atatürk Barajı arasında bulunan 100 kilometrelik bir mesafe için planlanan proje taslağına göre; bölgenin cazibe merkezi haline getirilmesi için imar, altyapı ve ulaşım planlarının biran evvel yapılıp uygulamaya konulması ve 1/25.000’lik planlarının yapılarak, düzenli kentleşme ile birlikte, ekolojik yapının korunması gerektiği üzerinde duruldu.
Aşağı Fırat Havzası Turizm Gelişim Koridoru ve Eylem Planı proje taslağı toplantısına, Vali İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri İlhan Karakoyun ve ilgili kurum temsilcileri katıldı.

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler