11 yaşındaki arkadaşını ölüme itti!

Beyoğlu'nda, arkadaşlarıyla sokakta oynayan 11 yaşındaki çocuk, bir arkadaşının itmesiyle 2 metre yükseklikten düştü. Beton zemine kafa üstü düşerek ağır yaralanan çocuk ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olay anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

11 yaşındaki arkadaşını ölüme itti!

Olay, Piyalepaşa Mahallesi Akçay Sokak'da 16.55 sıralarında meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, 11 yaşındaki Emir H. D., arkadaşlarıyla birlikte sokakta futbol maçı yaparken, bir arkadaşı tarafından itildi. Dengesini kaybeden Emir H., 2 metre yükseklikten, sokak ile bir binanın bodrum katı arasındaki boşluğa düştü. Beton zemine kafa üstü düşen çocuk, ağır şekilde yaralandı.

Emir H. D.'nin ilk yardımına sokak sakinleri koştu. Arkadaşlarının haber vermesi üzerine yardıma gelen bazı sokak sakinleri, ambulans gelene kadar, kafası kanayan çocuğa tampon uyguladılar. Emir H. D., ambulansla Okmaydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Emir H. D.'nin birlikte oynadığı arkadaşlarından birinin annesi Sonay Saraçoğlu "Çocuğumla oynuyorlardı. Çocuğun ayağında top varmış. Onunla mücadele ederken herhalde boşluğun üzerine çıkmışlar. Oradan onu itmiş. İten çocuk' O beni çok itiyor, ben de onu ittim' demiş. Durumu biraz kötüydü" diye konuştu.

İTME ANI KAMERADA

Emir H. D.'nin bir arkadaşı tarafından itilerek boşluğa düşmesi güvenlik kamerasına yansıdı. Sokaktaki bir işyerinin kamerasına yansıyan görüntüde, Emir arkadaşlarıyla futbol maçı yaparken, bir arkadaşı iterek boşluğa düşmesine neden oluyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

ailelerde ne kadar bilinç varki bilinçli çocuk yetiştirsinler. erdoğanda habire 3-5 cocuk yapın diyip duruyor. çocuklara iyi eğitim ve ahlak vermediğin sürece ülkeye hiç bir faydası olmaz. aksine çok ama çok büyük zararları olur, terörist olur mafya olur çete olur hırsız olur katil olur vs vs bunlarında hepsi devlete yük olur sorun olur maddi manevi . bu yüzden diyoruz eğitim şart diye ama dinleyen yok.

TURK-HACKER-TEAM
TURK-HACKER-TEAM - 2 yıl Önce

ailelerde ne kadar bilinç varki bilinçli çocuk yetiştirsinler. erdoğanda habire 3-5 cocuk yapın diyip duruyor. çocuklara iyi eğitim ve ahlak vermediğin sürece ülkeye hiç bir faydası olmaz. aksine çok ama çok büyük zararları olur, terörist olur mafya olur çete olur hırsız olur katil olur vs vs bunlarında hepsi devlete yük olur sorun olur maddi manevi . bu yüzden diyoruz eğitim şart diye ama dinleyen yok

SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327