25-26 Kasım Bursa’da Tasarım Zamanı

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) öncülüğünde bu yıl ikincisi yapılacak olan Tasarım Zirvesi 25-26 Kasım tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

25-26 Kasım Bursa’da Tasarım Zamanı
Konuları ve konuklarıyla dopdolu bir içeriğe sahip olan, tasarıma dair her şeyin iki gün boyunca konuşulacağı Tasarım Zirvesi akademisyenleri, sanayicileri, girişimcileri ve profesyonelleri aynı platformda buluşturacak. Kent mimarisinden endüstriye, tekstilden mobilyaya kadar yaşamın her alanında etkisini hissettiğimiz tasarımın gücünü alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacılar zirvede ele alacaklar. Sempozyum, panel ve atölye çalışmalarının yanı sıra tasarım holü, Tekstil Tasarımı ve Teknoloji Sergisi ile Anadolu Bölgeleri Moda Sergisi de Tasarım Zirvesi’nde iki gün boyunca ziyaret edilebilecek.

Tasarım, Bursa’nın Gücüne Güç Katıyor
İnovasyonun, rekabet gücünün ve markalaşmanın temelini oluşturan tasarım; kent yaşamı, sanatı ve mimarisiyle yüzlerce yıldır tasarım ruhunun özümsendiği Bursa için büyük bir katma değer yaratıyor. Bursa, tasarım alanında yaptığı öncü ve örnek çalışmalarla küresel rekabette söz sahibi markalar ortaya çıkarmak için tasarımın gücünden yararlanıyor.
Web sitesi: www.tasarimzirvesi.net/tr/
Bilgi için
Orkestra İletişim
0212 570 80 88
Hatice Güleç
hatice.gulec@orkestrailetisim.com
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2016, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner326