Aylin Sabancı, HASVAK kahvaltı söyleşilerinde Maya astrolojisini anlattı

Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı / HASVAK Bursa’nın kahvaltı söyleşilerinin bu seferki konuğu Maya Astroloğu ve Feng Shui Uzmanı Aylin Sabancı oldu. Maya astrolojisi üzerine Sir Winston Brasserie’de gerçekleşen söyleşiye, HASVAK üyeleri geniş bir katılım gösterdi.

Aylin Sabancı, HASVAK kahvaltı söyleşilerinde Maya astrolojisini anlattı
Maya kültürünün hazinesi olan Maya takviminin sunduğu basit ama derin rehberliği anlatan Aylin Sabancı, “Eğer ruh maddeden önce geliyorsa ruhsal olanı açıklamak için maddesel takvimler yeterli değil; bu doğrultuda evrenin ruhsal enerji akışını açıklayan Maya takviminden yararlanıyoruz” dedi. Maya takviminde döngülerin çok önemli olduğu belirten Sabancı, aylık döngünün 20 gün ve yılın ise 260 gün olarak oluşturulduğunu anlattı.

HASVAK üyeleri arasından çekilişle belirlenen kişiler için Maya burcu ile burç özelliklerine ilişkin bilgiler veren Sabancı; Maya astrolojisi ile ilgili sunduğu rehberlik kapsamında kişiler için ruhsal evrime yönelik, kişinin hayata geliş amacı, öne çıkan ve geride kalan yönleri üzerine analizler gerçekleştirdiğini belirterek, iki yıllık Maya takvimi ve kişiye yönelik özel günlerin tespitini yaptığını da belirtti.

Söyleşi sonunda HASVAK Bursa Başkanı Zerrin Özgüle, Aylin Sabancı’ya katılımı için teşekkür belgesi sundu. Kahvaltı söyleşisi, tıp öğrencilerine sağlanan eğitim bursları yararına gerçekleşti.
 
Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2015, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327