banner333

Beşiktaş'ın yeni 10 numarası

Başkan Fikret Orman’ın en beğendiği oyuncuların başını çeken yıldız futbolcunun daha fazla şans bulması ve sorumluluk alması için Futbol Genel Direktörü Önder Özen’in, Teknik Direktör Slaven Bilic ile özel görüştüğü öğrenildi.

Beşiktaş'ın yeni 10 numarası

Transferlerdeki fikir ayrılığı nedeniyle Teknik Direktör Slaven Bilic ile arası açılan Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen’in, yeni sezonda oyuncu tercihleri konusunda da Hırvat hocayla karşı karşıya gelebileceği öğrenildi.

Özen’in daha şimdiden Başkan Fikret Orman’ın transferini çok istediği ancak yeteri kadar şans bulamamasından şikayet ettiği Kerim Frei için Bilic’e, baskı yaptığı belirtildi.

Geçen sezonun son maçında oynadığı futbolla yönetimden büyük övgüler alan Kerim Frei için sadece Önder Özen’in değil, yöneticilerin de ısrarcı davrandıkları kaydedildi. Beşiktaş’a geldiğinde U-21 Milli Takımı’nda ilk onbirde forma giyen fakat Beşiktaş’ta şans bulamadığı için ay-yıldızlı takımdan da uzaklaşan Kerim’den bir hayli umutlu olan Önder Özen’in aynı şekilde Ömer Şişmanoğlu’nu da bu konuda destekleyeceği ifade edildi.

YENİ 10 NUMARA OLACAK

Orta saha için Lanzini’yi gündeminde tutan Beşiktaş Yönetimi, yabancı kontenjanının her geçen yıl azalması nedeniyle Kerim, Muhammed ve Oğuzhan gibi oyuncuları ilk onbirin değişmez parçası olmaları gerektiğini Önder Özen’e iletti.

2014-15 sezonunda Kerim Frei’yi daha çok ön plana çıkartmaya ve takımın yeni beyni yapmaya hazırlanan Beşiktaş Yönetimi, Sezer Öztürk’e verilmesi planlanan tüm görevleri genç oyuncuya yükleyecek. Beşiktaş ile sezon başında kamp yapmamasının yanı sıra Bilic’in de kadroyu bozmak istememesi nedeniyle yedek kulübesine mahkum olan Kerim’in kamp döneminde ekstra antrenmanlarla istenilen düzeye gelmesi hedefleniyor.

Yeni sezonda bir daha geri vermemek üzere formayı kapmayı kafasına koyan Kerim Frei, manevi destek için ise ailesini de İstanbul’a getirtecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2014, 14:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327