Boray Turizm yeni ofisi ile turizmin hizmetinde

15 yıllık sektörel tecrübesi ile turizm alanında hizmet üreten Boray Turizm, Bursa Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda hizmete soktuğu yeni ofisi ile hizmet çıtasını yükseltti.

Boray Turizm yeni ofisi ile turizmin hizmetinde

Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Turgay Erdem, TÜRSAB Başkan Yardımcısı Hasan Erdem ve ETSTUR Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy’un da hazır bulunduğu açılış organizasyonuna çok sayıda davetli katıldı.

,

Açılış töreninde konuşan acente sahibi Sema Kara “her yıl 9 binden fazla kişiye tatil, iş seyahati organizasyonu, uçak bileti, vize işlemleri ve etkinlik organizasyonu hizmeti sunuyoruz. 2018 yılında yeni hedeflerimiz ve yeni konseptimizle yepyeni bir başlangıç yaptığımız bugünlerde, sizlerin de enerjisiyle artık çok daha güçlüyüz. Bu uzun serüvende desteğini esirgemeyen çok değerli arkadaşım Şevket İlhan’a, Boray Turizm çalışma arkadaşlarıma ve beni her zaman destekleyen aileme teşekkür ediyorum. Bursa turizm açısından önemli bir destinasyon olmakla beraber son yıllarda turist sayısında yaşanan düşüş bu alanda daha stratejik ve planlı çalışmalar yapılması gerektiğini ortaya koymaktadır. Boray Turizm olarak Bursa turizminin gelişmesine katkı koymak ve Bursalıların turizm planlamalarına destek olmak için tecrübeli ve organize ekibimiz ile çalışmak için buradayız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327