Bursa'da acil servis önünde dehşet saçmıştı! Ceza yağdı!

Bursa'da, acil servisi önünde, eski eşinin birlikte yaşadığı adamı ve onun oğlunu öldüren sanık müebbet ve 26 yıl 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Bursa'da acil servis önünde dehşet saçmıştı! Ceza yağdı!

21 Ekim 2015 gecesi ambulans şoförü 42 yaşındaki İbrahim Güzelgöz, eski eşi hemşire Fatma Y. ve evlilik hazırlığı yaptığı Muhammer Kılıç (46) ve oğlu Muhammet Enez Kılıç (18) ile Çekirge Devlet Hastanesi acil servisinin önünde karşılaştı. Şahıslar arasında tartışma çıkınca Güzelgöz, baba ve oğlunu kurşun yağmuruna tuttu. Baba ve oğlu hayatını kaybederken, şüpheli tutuklandı.
Sanık son kez Bursa 7. Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıktı. Daha önceki ifadelerini tekrarlayan sanık, "Hakim bey vicdan azabı çekiyorum. Ben onları tasarlayarak öldürmedim. O gün muayene olmak için Çekirge Devlet Hastanesi'ne geldim. Çıkışta Muammer Kılıç ve oğlu Muhammet Enez ile karşılaşınca olanlar oldu" dedi.

CEZA YAĞDI

Mahkeme heyeti İbrahim Güzelgöz'e; Muhammer Kılıç'ı tasarlayarak öldürmekten ağırlaştırılmış müebbet, Muhammet Enez Kılıç'ı öldürmekten ise müebbet hapis ve ruhsatsız tabanca taşımaktan 1 yıl 15 gün hapis cezası verdi. Daha sonra iyi hal indirimine giden mahkeme heyeti, sanığa bir müebbet ve 26 yıl 15 gün hapis cezasına çarptırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER