Cybertruck'ın renkleri için noktayı Elon Musk koydu

Tanıtıldığı günden bu yana tartışmaların bitmeyen konusu haline gelen Tesla Cybertruck, şimdi de renk seçenekleri konusu ile gündeme geldi. Rakiplerine kıyasla tamamen farklı bir tasarımla karşımıza çıkan Cybertruck, paslanmaz çelik dış tasarımında sadece gri renk (renksiz de diyebiliriz) ile satışa sunulacak.

Cybertruck'ın renkleri için noktayı Elon Musk koydu

Tesla Cybertruck renk seçenekleri kaplama ile olacak!

Tesla CEO'su Elon Musk, Twitter üzerinden bir takipçisine verdiği cevapla Cybertruck'ın tekrar gündeme gelmesini sağladı. Takipçisinin "Cybertruck'ın farklı renkleri olacak mı?" sorusuna Elon Musk'ın, "Herhangi bir renk veya modelde kaplatabilirsiniz." cevabı tartışmaların başlamasına neden oldu.

Bilindiği üzere paslanmaz çeliğin boyanması çok pahalı bir işlem ve Tesla'nın Cybertruck renk seçenekleri için bu işlemi yapmayacağı kesinleşti diyebiliriz. Fakat burada tartışmanın asıl konusu: kaplama için Tesla mı devreye girecek? Tesla Cybertruck, fabrikadan kaplamaya hazır bir şekilde de çıkabilir, kaplanmış bir şekilde de çıkabilir. Bu durumun kesinleşmesi için Tesla'nın atacağı adımları dikkatle takip etmek gerekiyor.

Tesla kaplama yapabilmek için yeni adımlar atabilir

Kaplamanın boyamaya göre birçok yararı var. Ortalama 5 yıl ömrü olan kaplamaları istediğiniz zaman farklı bir renkle veya farklı bir desenle değiştirebilirsiniz. Tabii burada da devreye maliyet kısmı giriyor. Tesla'nın eğer fabrikadan kaplamalı bir şekilde aracı çıkartacağını düşünürsek bu hizmet için de uygun bir fiyat tarifesi oluşturmasını beklemek yanlış olmaz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327