Doğru teşhis hayatını kurtardı

Gittiği bir çok hastanede teşhis konulamadığı için tedavi olamayan Yunus Zorba adlı bir vatandaş, şifasını Medikal Park Hastanesi'nde buldu.

Doğru teşhis hayatını kurtardı

Her gittiği hastanede böbreğinin alınması gerektiği söylenince dünyası başına yıkılan vatandaş, Medikal Park Hastanesi’nde doğru teşhis ve doğru tedavi ile sağlığına kavuştu.

Bursa’da şiddetli böbrek ağrısı sebebiyle gitmediği hastane kalmayan 32 yaşındaki 2 çocuk babası Yunus Zorba’ya böbreğinin alınması gerektiği söylendi. Böbreğinde tümör olduğunu öğrenen Zorba, son olarak Bursa Medical Park Bursa Hastanesi Üroloji uzmanı Doç. Dr. Özcan Atahan’a muayene oldu. Yapılan tetikler sonunda tümörün böbreğin içinde değil, üzerine yapışmış sinirden olan ve nadir görülen schwannoma tümörü olduğu ortaya çıktı. Zorba, Dr. Atahan’ın yaptığı başarılı ameliyat sayesinde böbreğinin alınmaktan kurtulması ile yeniden hayata tutundu. Kendisini ayağa kaldıran Atahan’ı ziyaret eden Zorba, “Doğru teşhis, doğru tedavi hayatımı değiştirdi. Doç. Dr. Özcan Atahan’a ve Medical Park ekibine gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu. 


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2015, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327