DOSAB Futbol Turnuvası başladı

Bu yıl 13.sü düzenlenen Geleneksel DOSAB Futbol Turnuvası start aldı. DOSAB Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen turnuvanın açılış törenine, DOSAB Başkanı Ersan Özsoy, DOSABSİAD Başkanı İbrahim Öztürk’ün yanı sıra DOSAB ve DOSABSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, sanayiciler ve futbolseverler katıldı.

DOSAB Futbol Turnuvası başladı

25 takımın mücadele edeceği turnuvanın başlama vuruşunu yapan DOSAB Başkanı Özsoy, sporculara centilmenlik çerçevesinde mücadele edilmesi tavsiyesinde bulunarak, başarılar diledi.

Törene katılan DOSABSİAD Başkanı İbrahim Öztürk de “DOSAB Futbol Turnuvası, şehrimizdeki OSB’ler içerisinde yapılan en köklü turnuvalardan biri. Bizler de yeni yönetim olarak bu turnuvayı geleceğe taşımak ve üzerine birer tuğla da koymak için gayret ediyoruz. Tüm takımlarımıza, sporcularımıza kolaylıklar diliyorum” dedi.

Yapılan açılış konuşmalarının ardından turnuvanın ilk müsabakasına geçildi. PMS Alüminyum ile Tiberina’nın mücadele ettiği maçta, PMS Alüminyum, rakibi Tiberina’yı 8-0 gibi net bir skorla mağlup etti.

Aynı gün yapılan ikinci maçta ise Yücel Mensucat, Kapimsan’la karşılaştı. Maç boyu sergilediği üstünlüğü skora da yansıtan Yücel Mensucat, karşılaşmadan 6-1’lik skorla ayrıldı.

6 hafta sürecek olan. DOSAB Futbol Turnuvası, final müsabakası ile sona erecek.’

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327