Engelliler Uçtu

Balıkesir’de 50’si engelli toplam 75 genç, Nilüfer Belediyesi Havacılık Sporları ve 9. Ana Jet Üs Komutanlığı iş birliğiyle uçmanın keyfini yaşadı.Balıkesir’de bu yıl kurtuluş kutlamaları anlamlı bir organizasyona sahne oldu. Nilüfer...

Engelliler Uçtu
Balıkesir’de 50’si engelli toplam 75 genç, Nilüfer Belediyesi Havacılık Sporları ve 9. Ana Jet Üs Komutanlığı iş birliğiyle uçmanın keyfini yaşadı.
Balıkesir’de bu yıl kurtuluş kutlamaları anlamlı bir organizasyona sahne oldu. Nilüfer Belediyesi Havacılık Sporları ve Balıkesir 9. Ana Jet Üs Komutanlığı iş birliğiyle 50’si engelli, 25’i ise madde bağımlısı toplam 75 genç ve çocuk, gök yüzünde süzülerek uçmanın keyfine vardı. Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, Balıkesir 9. Ana Jet Üs Komutanı Tuğgeneral İshak Dayıoğlu’nun da katıldığı programda, uçmanın keyfini yaşayan çocukların mutlulukları gözlerinden okundu.
Nilüfer Belediyesi Havacılık Sporları Sorumlusu Rasim Kuşcu üç yıldır ‘engelleri uç da gel’ projesiyle bu tür dez avantajlı gruplara uçma fırsatı sunduklarını belirtirken, paramotor ve mikrolight uçuş teknikleri hakkında bilgi verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327