Kitap Kurdu Öğrencilerden Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Bursa’nın merkez Nilüfer ilçesinde bulunan Işıktepe Rüveyde Dörtçelik İlkokulu’nun öğretmen ve öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya’yı ziyaret etti.Okul Müdürü Gülsun Elbir ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü...

Kitap Kurdu Öğrencilerden Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret
Bursa’nın merkez Nilüfer ilçesinde bulunan Işıktepe Rüveyde Dörtçelik İlkokulu’nun öğretmen ve öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya’yı ziyaret etti.
Okul Müdürü Gülsun Elbir ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya’yı ziyaret eden 4/B ve 3/B sınıfı öğrencileri, Sarıkaya’nın yeni eğitim öğretim yılını kutladı. Öğretmen ve öğrencilerin yeni eğitim öğretim yıllarını tebrik eden Sarıkaya, Müdür Gülsun Elbir’den okul hakkında bilgi aldı.
Elbir, Nilüfer ilçesinde uygulanan “Boyun Kadar Kitap Oku Yarışması”nda öğrencileri Burak Kılıç’ın birincilik elde ettiğini, geçen eğitim ve öğretim yılında 403, öncekinde ise 386 kitap okuyarak bu başarıyı elde ettiğini belirtti. Türkiye Türkçe Şöleninde ise öğrencileri İkra İnanoğlu’nun birinci olduğunu anlatan Elbir, kitap okuma konusunda iddialı olduklarını sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327