Mustafa Dündar'dan esnafa yeni yıl ziyareti

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 2016 yılının ilk gününde Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi esnafını ziyaret etti.

Mustafa Dündar'dan esnafa yeni yıl ziyareti
Yoğun çalışma temposuna rağmen bulduğu her fırsatla halkın arasına karışarak vatandaşlar ve esnafla bir araya gelen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, bu geleneğini 2016 yılında da sürdürdü. Başkan Dündar, başkan yardımcıları ile birlikte yeni yılın ilk gününde Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi esnafı ile bir araya geldi.

Osmangazi Belediyesi olarak 2015 yılında çok ciddi çalışmalara imza attıklarını belirten Başkan Dündar, 2016 yılında daha çok ses getirecek yatırımlara imza atmaya hazırlandıklarını söyledi. Esnaf ile uzun uzun sohbet ederek sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Başkan Dündar, “Yapmış olduğumuz cephe ve zemin yenileme çalışmaları ile çarşımız modern bir görünüme kavuştu. Çarşımıza hak ettiği değeri yeniden kazandırmak için çalışmalarımıza 2016 yılında da devam edeceğiz” dedi.

“2016 OSMANGAZİ İÇİN YATIRIM YILI OLACAK”

2016 yılının Osmangazi için yatırımlar yılı olacağını belirten Başkan Dündar, “Vatandaşlarımızın huzur ve refahı için yeni yılda da çalışmalarımızı insan odaklı olarak yürütmeye devam edeceğiz. Özellikle kentsel dönüşüm alanında ciddi yatırımlarımız olacak. Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesinde inşaat çalışmalar devam ediyor. Yeni yılda Kent Meydanı ve Demirkapı kentsel dönüşüm projelerini de hayata geçirerek e ilçenin çehresini adeta değiştireceğiz. 2016 yılı Osmangazi için dolu dolu geçecek. Yeni yılın ilçemize, şehrimize, ülkemize ve tüm dünyaya barış, bereket, huzur ve birlik getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2016, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327