Özhan 53. Yılında şans dağıtıyor.

Bu yıl 53.yılını kutlayan Özhan Marketler Zinciri, birbirinden özel 53 hediyeyi Özhan dostlarıyla paylaşıyor. Milli Piyangoyla birlikte düzenlenen çekiliş kampanyasıyla 53 müşterisinin yüzünü güldürecek Özhan, 53. yılında şans dağıtıyor.

Özhan  53. Yılında şans dağıtıyor.

Kaliteli, güvenli hizmetin adresi Özhan, 53. yılınıcoşkuyla kutluyor. Bursa’ya en iyi hizmeti sunmak için yola çıkan Bursa’nın marketi, 53 yaşında. Yeni yaşını coşkuyla kutlayan Özhan, 1 adet Subaru XVComfort marka son model arabanın da yer aldığı muhteşem hediyeleri düzenlediği çekiliş kampanyasıyla Özhan dostlarıyla paylaşıyor.
Milli Piyangoyla birlikte düzenlenen çekiliş kampanyasıyla 1 Temmuz- 1 Ekim tarihleri arasında Özhan Kart’la 50 TL’lik alışveriş yapan herkese bir çekiliş hakkı verilerek çekilişe katılması sağlanıyor. ‘Size değer’ sloganından hareketle Özhan dostları için özenle seçilen 53 hediye, 7 Ekim tarihinde yapılacak çekilişle sahibini bulacak. Geçit şubesinde sergilenen hediye edilecek son model araba Bursalıların ilgisini çekiyor. TV, oyun konsolu, bilgisayar, akıllı cep telefonları, elektronik ev aletleri, bisiklet ve daha birçok mükemmel hediyenin yer aldığı çekiliş kampanyası büyük ilgi görüyor.Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, ‘Markamız 53 yaşında. 53 yıldır kaliteden ödün vermeden mutlulukla hizmet veriyoruz. Tabii ki bizi bu noktaya taşıyan dostlarımızı ve Bursalıları unutmadık. Mutluluğumuzu onlarla paylaşmak için bu kampanyayı düzenledik. 1Temmuz-1Ekim tarihleri arasında düzenlendiğimiz çekiliş kampanyamıza katılmak için herkesi şubelerimize bekliyoruz. Katılanlara da şans diliyorum.’şeklinde konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2016, 13:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327