Özhan’da İtalyan Şef Danilo’yla Makarna Günü

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla Bursa’nın marketi olan Özhan, geçtiğimiz hafta sonu eğlenceli dakikaları müşterileriyle paylaştı. Özhan Market Geçit mağazasında gerçekleşen organizasyona katılan ünlü TV programcısı ve şef Danilo makarna tarifleriyle ilgi çekti.

Özhan’da İtalyan Şef Danilo’yla Makarna Günü

Bir makarna markası olan Banetti’yle işbirliği yapan Özhan Market’in mağaza içindeki mutfağında Danilo Şef, makarna tariflerini müşterilerinin gözü önünde hazırladı. Özhan müşterilerinin birbirinden farklı tatları deneyimlediği günde eğlenceli ve lezzetli anlar yaşandı. Ünlü şef Danilo’yla tanışmak ve sohbet etmek isteyen Özhan Dostları mağazaya akın etti.

Şef Danilo’nun birbirinden leziz tariflerini deneyimleyen Özhan müşterileri, aynı zamanda Danilo’yla tarif paylaşımlarında bulunup sohbet etme imkanı buldu. İtalyan şef Danilo’nun sempatik tavırları ve içtenliği güne damgasını vurdu.

Dostlarına her zaman en iyi hizmeti götürmek amacıyla yola çıkan Özhan Marketler Zinciri’nin Denetim Bölüm Başkanı Elif Özhan Ak, bizi tercih eden dostlarımızın hafta sonuna neşe katmak amacıyla bu etkinliği düzenledik. Bizim için lezzetli ve eğlenceli bir gündü. Etkinliğimize ilgi oldukça yoğun oldu, aramızda olan dostlarımıza teşekkür ederiz. şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2018, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327