Sahte Polislerden 7 Bin Liralık Vurgun

Bursa’da telefonda kendilerini polis olarak tanıtan kişilere kanan 2 kişi, toplam 7 bin 200 lira para göndererek dolandırıldı.Edinilen bilgiye göre olay dün öğle saatlerinde Mustafakemalpaşa ilçesinde meydana geldi. Emniyetten aradığını...

Sahte Polislerden 7 Bin Liralık Vurgun
Bursa’da telefonda kendilerini polis olarak tanıtan kişilere kanan 2 kişi, toplam 7 bin 200 lira para göndererek dolandırıldı.
Edinilen bilgiye göre olay dün öğle saatlerinde Mustafakemalpaşa ilçesinde meydana geldi. Emniyetten aradığını söyleyen dolandırıcıya kanan M.B. verilen hesaba 4 bin lira para gönderdi. Bir süre sonra dolandırıldığını anlayan M.B., polisi arayarak yardım istedi.
Diğer olay ise öğle saatlerinde Orhangazi ilçesinde meydana geldi. Kendisini telefonda arayarak polis olduğunu söyleyen kişiye inanan M.Y. para göndermek için bankaya koştu. M.Y., ATM’den sözde polisin hesabına 3 bin 200 lira para göndererek, dolandırıldı.
Polis ekipleri her iki dolandırıcılık olayıyla alakalı soruşturma başlatırken, vatandaşların bu konuda dikkatli olmaları konusunda uyardı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327