Şükran Edebali uyuşturucuya savaş açtı

Madde bağımlılığının çağın en önemli sorunlarından biri olduğunu belirten Şükran Edebali, bu soruna karşı toplumun hep birlikte mücadele vermesi gerektiğini söyledi.

Şükran Edebali uyuşturucuya savaş açtı
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’nin eşi Şükran Edebali, Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ek Binasını ziyaret etti.Şükran Edebali’ye ziyarette; Yıldırım Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Özmen’in eşi Özlem Özmen, Yıldırım Belediye Meclis Üyeleri Ebru Ahu ve Emine Yazıcıoğlu, AK Parti Yıldırım İlçe Yöneticisi Cemile Ayşim, AK Parti Yıldırım İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Parlak ve Yıldırım Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Filiz Çilingir eşlik etti. Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzman Doktor Hatice Alkan Akdağ’dan hastane hakkında bilgiler alan Şükran Edebali, “En küçük ayrıntının bile düşünülerek oluşturulduğu Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi örnek bir kurum. Burada, vatandaşlarımıza önemli hizmetler veriliyor” diye konuştu.

GELECEĞİN SAĞLIKLI NESİLLERİ İÇİN


Toplumda sağlıklı bireylerin var olmasına katkı koyan hastanenin önemli çalışmalara imza attığını vurgulayan Şükran Edebali, “Çocuk ve Ergen Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi’ni de bünyesinde barınan Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, çocukların ruh sağlığının korunması ve madde bağımlılığın tedavisi konusunda gelecek nesillerimizin sağlıkla gelişmesine katkı koyuyor” dedi. Çağın en önemli sorunlarının başında madde bağımlılığının geldiğine dikkat çeken Şükran Edebali, “Tabii ki sağlık çalışanlarımız madde bağımlılığı sorunu yaşayan gençlerimizi bu illetten kurtarmak için canla başla çalışıyor; ancak asıl önemli olan çocuklarımızı madde bağımlısı olmadan korumaktır. Bunun için de toplumsal bilincin gelişmesi, başta anne ve babalar olmak üzere toplumun her katmanının topyekûn bir mücadele vermesi gerekmektedir” ifadelerini kullandı.Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2015, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327