Türkiye'nin ilk uluslararası hayvansız sirki Bursa'da

Türkiye'nin ilk uluslararası hayvansız sirki "Türkiye Sirki", Bursa'da izleyiciyle buluştu.

Türkiye'nin ilk uluslararası hayvansız sirki Bursa'da
Türkiye'nin ilk uluslararası hayvansız sirki "Türkiye Sirki", yine Türkiye'nin en büyük gösteri çadırı ve uluslararası gösterilerde yer almış sanatçılara ev sahipliği yapıyor. Gösteride, palyaçolar, sihirbazlar, akrobatlar, ip cambazları yeteneklerini sergiliyor.

Sirki eşiyle beraber yöneten Melike Cankurt, "Yaklaşık 5 yıldır her yeri dolaşıyoruz. Hayvanlara işkence etmemek için 'hayvansız sirk' olarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdik. İnsanlarımız artık bu konuda çok duyarlı. Biz de sadece insanlardan oluşan, sihirbazlık, cambazlık, akrobatlık gösterileriyle izleyenleri eğlendirmeye çalışıyoruz. O yüzden de çok tercih ediliyoruz. Türkiye'nin en büyük sirk çadırına sahibiz. 7 milletten alanlarındaki en iyi göstericilerimiz sirkimizde yeteneklerini sergiliyorlar. İzleyenlerin hepsi çok memnun ayrılıyorlar. Gerçekten eğlenmek isteyenleri sirkimize bekleriz" diye konuştu.

Türkiye Sirki'nin sunduğu gösteri 22 Kasım tarihine kadar AS Outlet'te Cuma günü 19.30- Cumartesi ve Pazar günleri 13.00-16.00-19.30 saatlerinde yaklaşık 1 buçuk saat boyunca izleyicilerle buluşacak. 
Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2015, 07:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327