Ukub İle Kosgeb Arasında İş Birliği

Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği yönetimi, KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiyi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) Başkanı Mustafa Kaplan’ı ziyaret etti.UKUB Başkanı Şamil Özoğul, KOSGEB’in Ankara’daki merkezindeki...

Ukub İle Kosgeb Arasında İş Birliği
Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği yönetimi, KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiyi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) Başkanı Mustafa Kaplan’ı ziyaret etti.
UKUB Başkanı Şamil Özoğul, KOSGEB’in Ankara’daki merkezindeki ziyarette, KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan’a, Yalova’da faaliyete geçirilecek Kalıp İmalatı İhtisas OSB (Kalıpçılar Vadisi) başta olmak üzere, birliğin sektörün gelişmesi için yürüttüğü projeler hakkında bilgi verdi. Mesleki eğitimi desteklemek için iki yıl önce başlattıkları kalıp yarışmasını da anlatan Özoğul, sektörün desteklenmesi için KOSGEB ile işbirliği yapmak istediklerini ifade etti.
Kaplan da, KOSGEB’in son yıllarda yepyeni bir hizmet anlayışı ile işletmelere destek olduğunu belirtti. Dünya ile rekabette pazarlama tekniklerinin önem taşıdığını vurgulayan Kaplan, UKUB’un projelerini sektörel gelişime katkı sağlayacak çok güzel çalışmalar olarak yorumladı. Kaplan, UKUB ile işbirliğine her zaman hazır olduklarını sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327