ultrAslan'dan yönetime sert tepki

Galatasaray'ın taraftar grubu ultrAslan, Anderlecht maçı öncesi yönetimin yaptığı açıklamaya sert tepki gösterdi.

ultrAslan'dan yönetime sert tepki

ultrAslan'ın internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:

"BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağımız Anderlecht maçı biletleri ile alakalı olarak kulübümüzün son yayınlamış olduğu açıklama hepimizi üzdü!

Bilindiği üzere Perşembe günü biletlerin satışa çıkma duyurusunun ilk maddesinde "Passolig kart kullanımı zorunlu olmayacaktır." yazılmıştı.

Ancak geçen sürede maça saatler kala bu akşam bir açıklama yapıldı ve "Altyapı" "Sistem" bahane edilerek Passolig kullanımı zorunlu hale getirildi!

Taraftarlarımız kombinesini yenilemesine rağmen lig maçlarına girmemekte ve deplasmanlara gitmemekte iken Kulübümüzün bu manevrası anlaşılmazdır!

Kombinesiyle sadece Şampiyonlar Ligi maçlarına girmek isteyenlerin takımın yanında olma isteği umursanmamış ve 3-5 Passolig fazla satmak uğruna sömürülmektedir!

Galatasaray taraftarları son dönemde Galatasaray düşmanlarına karşı yönetiminin arkasında dururken, Kulübümüzün maça saatler kala yaptığı bu açıklamayla taraftarlarını ÇIKMAZA SOKUP, YALNIZ BIRAKMASI kabul edilemez!

Yönetimimizden, 3–5 Passolig fazla satmak uğruna TARAFTARINI YALNIZ BIRAKAN bu karardan maç sabahına kadar vazgeçmesini ve bu kaosa DERHAL son vermesini BEKLİYORUZ!  


Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2014, 14:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327