Aksaray’da Havaalanına Servis İmkani

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ahmet Koçaş, Türk Hava Yolları ile yapmış olduğu görüşmeler sonucunda Kapadokya’dan hava alanına gitmek isteyenlerin 25 TL karşılığında ulaştırılacağını söyledi.ATSO Başkanı Ahmet...

Aksaray’da Havaalanına Servis İmkani
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ahmet Koçaş, Türk Hava Yolları ile yapmış olduğu görüşmeler sonucunda Kapadokya’dan hava alanına gitmek isteyenlerin 25 TL karşılığında ulaştırılacağını söyledi.
ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, yapmış olduğu girişimler sonucunda servislerin ayarlandığını ve ayarlanan bu servislerin 25 Türk Lirası karşılığında yolcuları hava alanına ulaştıracağını söyledi. Başkan Koçaş, “Dünya genelinde iş gezileri ve normal geziler için ulaşım yollarından havalimanı yolunu kullanan Aksaraylı vatandaşlarımızın Konya ve Esenboğa havalimanın ilimize, Nevşehir’e oranla uzak olmasından dolayı Türk Hava Yolları ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde ilimizden Kapadokya Havalimanına 25 Türk Lirası gibi çok cüzi bir miktarda ücret alınarak servis kaldırılacak” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327