Avrupa Elektrik Mühendisleri Öğrencileri Birliği Marmaris’te Buluştu

Avrupa Elektrik Mühendisliği Öğrencileri Birliği uluslararası bağlantılar kurmak ve var olan ilişkileri güçlendirmek için ikinci defa Marmaris’e geldi.Avrupa Elektrik Mühendisliği Öğrencileri Birliği EESTEC (Electrical Engineering Students...

Avrupa Elektrik Mühendisleri Öğrencileri Birliği Marmaris’te Buluştu
Avrupa Elektrik Mühendisliği Öğrencileri Birliği uluslararası bağlantılar kurmak ve var olan ilişkileri güçlendirmek için ikinci defa Marmaris’e geldi.
Avrupa Elektrik Mühendisliği Öğrencileri Birliği EESTEC (Electrical Engineering Students European Association) ikinci defa Marmaris’te. Yurtiçi ve Yurtdışından toplam 38 öğrenci “occupyMarmaris vol.2” etkinliği adı altında 28 Ağustos - 03 Eylül 2014 tarihleri arasında tarihi geziler, eğitimler, Türk Kültürünü tanıtmak amacıyla hamam, fasıl gibi etkinliklerde bulunacaklar.
Yapılan bu etkinlik hakkında bilgi veren öğrenciler, EESTEC, Avrupa Elektrik Mühendisliği Öğrencileri Birliği, Avrupa’da 60 değişik üniversitenin elektrik-elektronik ve bilgisayar mühendisliği eğitimi alan öğrencilerinden oluştuğunu söyleyerek, “EESTEC LC Ankara olarak, Ankara’da bulunan 7 üniversiteden 200’e yakın üyemiz bulunmakta. Topluluğumuzun öncelikli hedefi, öğrenciler arasında uluslararası bağlantılar kurmak ve var olan ilişkileri güçlendirmek. Şu anda Marmaris’te yaptığımız etkinlikte hep beraber tarihi geziler, eğitimler, Türk Kültürünü tanıtmak amacıyla hamam, fasıl gibi etkinliklerde bulunacağız. Bize destek olan Marmaris Belediyesine çok teşekkür ediyoruz.” diyerek, bu etkinliği geleneksel hale getirmek istediklerini söylediler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER