Aydın Zafer Bayramını Erol Evgin İle Kutlayacak

Aydın Zafer Bayramını Erol Evgin İle Kutlayacak

Aydın, Zafer Bayramı’nı çok özel bir Erol Evgin konseri ile kutlamaya hazırlanıyor. Atatürk Kent Meydanı’nda sahne alacak Evgin, “Mustafa Kemal’i Gördüm Düşümde” diyecek.
Aydın, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 92. Yıldönümünü coşkuyla kutlayacak. Kutlamalar resmi programın yanı sıra sergiler, konserler ve havai fişek gösterisi ile kent geneline yayılacak. Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek Erol Evgin konserinin yoğun ilgi görmesi bekleniyor.
30 Ağustos Cumartesi günü, Aydın Atatürk Kent Meydanı’nda, saat 21.00’de başlayacak konser için Türk Müziği’nin efsane ismi Erol Evgin, Aydınlılara bir sürpriz hazırladı.
“Mustafa Kemal’i Gördüm Düşümde” adını taşıyacak konserde Evgin, sevilen şarkılarının yanı sıra türküler ve şiirler seslendirecek. Sevilen sanatçı, Osmanlı İmparatorluğu’nun son yıllarını anlatarak başlayacağı konserinde, Mustafa Kemal Atatürk ve Kurtuluş Savaşı’ndan günümüze uzanan döneme müzikal bir yorum getirecek. Konser, barkovizyon gösterileriyle renklenecek.
Erol Evgin konseri şu sözlerle yorumluyor. “ Müzik, en güçlü sanat dallarından biri. Herkese, her kesime ulaşan bir özelliği var. Biz bu konser ile müziğin ulusal bilinci artıracağını da kanıtlamak istiyoruz. Zafer Bayramı nedeniyle güzel Aydın’a gelmek bizi ayrıca mutlu edecek” dedi.