Aydınspor 1923 Provayı Yaptı

Aydınspor 1923 Provayı Yaptı

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923,Bayrampaşa maçının taktik antrenmanını yaptı.
Efeler’de futbolcuların hırsı dikkat çekerken, her iki yarıda ayrı kadro deneyen teknik direktör Osman Aktar, futbolcularının performansından memnun kaldı. Antrenmanı izleyen çok sayıda taraftar ve yöneticiler futbolcuları zaman zaman alkışladı.
Adnan Menderes Stadı’ndaki çift kale maçı kulüp başkanı Özgür Keskin ile yöneticiler izledi. As ve yedek kadro sergilediği performansla ‘hazır kıta’ olduklarını gösterdi. Osman Aktar ilk yarıda Ahmet-Uğur-Erdi-Bayram-Aytek-Sefa-Şamil- Mustafa Şen-Kemal-Berkay ve Mehmet Al 11’ini denedi. Takımını tribünden izleyen Aktar, futbolcular ile ilgili notlar aldı. Aktar, ikinci yarıda ise Gürcan ve Sezer Sezgin’i as takıma aldı.
Futbolcularıyla konuşan Aktar, futbolcularının performansından memnun olduğunu söyledi. Bloklar arasındaki mesafeyi daraltmalarını isteyen Aktar, “Zamana ihtiyacımızın olduğunun farkındayım. Ancak, sahada elimizden geleni yapalım. Final noktalarında daha dikkatli olmanızı istiyorum. Usta ayaklarımız var. Usta ayaklarımız gol noktalarında iyi konsantre olursa başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.
Antrenmanın sonunda taraftarlar stadtan memnun ayrıldı.