Baronı: “fenerbahçe’ye Veda Etmek Kolay Değil”

Baronı: “fenerbahçe’ye Veda Etmek Kolay Değil”

2009-2010 sezonundan bu yana Fenerbahçe’de forma giyen Brezilyalı futbolcu Cristian Oliveira Baroni, yabancı sınırlaması yüzünden veda etmek zorunda kaldığı takımından ayrılışını FBTV’ye anlattı.
Fenerbahçe formasını giymiş olmaktan dolayı yaşadığı mutluluğu dile getiren Baroni, başta başkan Aziz Yıldırım olmak üzere teknik ekibe, futbolcu arkadaşlarına, Can Bartu Tesisleri çalışanlarına ve taraftarlara teşekkürlerini iletti.
“FENERBAHÇE HER ZAMAN BENİM KALBİMDE YER EDECEK”
Brezilyalı futbolcu Cristian Baroni, takımda kaldığı süre içerisinde herkesle iyi ilişkiler kurduğunu vurgulayarak, “Kapıdaki güvenlik görevlisinden bahçıvanına, aşçısına herkesle iyi ilişkiler kurduğumu düşünüyorum. Burada geçirdiğim 5-6 yıl boyunca gerçek anlamda bana çok iyi davranıldı. Bende herkese teşekkür ederim. Fenerbahçe’ye veda etmek kolay değil. Bazen ağladığım zamanlarda oldu. Benim için zor bir gün ancak hayat herşeye rağmen devam ediyor. Böyle olması gerekti ve böyle oldu. Fenerbahçe benim herşeyim ve burada çok şey öğrendim. Fenerbahçe, hayatımın en önemli kısmında bulunduğum yer oldu. Fenerbahçe her zaman benim kalbimde yer edecek. Burada olduğum süre boyunca yapabileceğim en iyisini verdim diye düşünüyorum. Bu anlamda için rahat ayrılıyorum ama bunun da bir veda olmadığını düşünüyorum. Fenerbahçe, her zaman benim kalbimde ayrı bir yeri olan kulüp olarak kalacaktır” dedi.
“KARİYERİMİN DEVAMINDA BUNDAN SONRA NE OLACAK BİLMİYORUM”
Baroni duygu dolu anlar yaşadığını ve Fenerbahçe’de oynadığı sürede mutlu olduğunu buradan da mutlu ayrıldığını belirterek, “ Aynı zamanda başkanımıza da çok teşekkür ediyorum. Onun benim ve ailem için yaptıklarını hiçbir zaman unutamam. Yaptığı herşey ve verdiği her türlü emek için fazlasıyla teşekkür ederim. Taraftarlarımıza da teşekkür ederim. Her zaman için taraftarlarımızla iyi ilişkiler kurduğumu düşünüyorum. Beni her zaman desteklediler. Bazen üzüldük, bazen mutlu olduk ama her şeyi Fenerbahçe ailesiyle birlikte yaşadık. Bunlar benim için unutulmaz şeyler olacak. Bundan sonra yeni bir yola çıkıyorum. Kariyerimin devamında bundan sonra ne olacak bilmiyorum ama ben kendi yolumda ilerlemeye devam edeceğim. Fenerbahçe’ye karşı sevgim çok büyük ve bu sevgi her zaman kalbimde kalacak. Ben, Fenerbahçe taraftarıyım ve her zaman da destekleyeceğim. Arkadaşlarımı her daim izlemeye çalışacağım” ifadelerini kullandı.