Başbakan Vekili Davutoğlu Cuma Namazını Kocatepe Camii’nde Kıldı

Başbakan Vekili Davutoğlu Cuma Namazını Kocatepe Camii’nde Kıldı

Başbakan Vekili Ahmet Davutoğlu, cuma namazını Kocatepe Camii’nde kıldı. Davutoğlu’na yeni kabinedeki bakanlar da eşlik etti.
62. hükümeti açıklayan Başbakan Vekili Davutoğlu, cuma namazı için Başbakanlık Merkez Bina’dan Kocatepe Camii’ne geçti. Davutoğlu’nu vatandaşlar sevgi gösteriyle karşıladı. Başbakan Yardımcıları Ali Babacan, Numan Kurtulmuş, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile eski Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay da cuma namazını Kocatepe Camii’nde kıldı.
Davutoğlu, cami avlusunda dün vefat eden eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarlarından Haşim Öğüt’ün ailesine taziyelerini iletti. Cami çıkışında Davutoğlu’na vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu. Davutoğlu, eski Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ile aynı makam aracıyla Kocatepe Camii’nde ayrıldı.