Başkan Bakıcı Zabıta Haftasını Kutladı

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, her yıl eylül ayının ilk haftası kutlanan “Zabıta Haftası” nedeniyle mesaj yayımladı.Bakıcı, zabıta personelinin çok zor şartlar altında görev yaptığına dikkat çekti. Bakıcı, mesajında,...

Başkan Bakıcı Zabıta Haftasını Kutladı
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, her yıl eylül ayının ilk haftası kutlanan “Zabıta Haftası” nedeniyle mesaj yayımladı.
Bakıcı, zabıta personelinin çok zor şartlar altında görev yaptığına dikkat çekti. Bakıcı, mesajında, “Zabıta teşkilatımız halkımızın huzuru, sağlığı ve güvenliği için yaz-kış demeden, yağmur-çamur demeden 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Zabıta teşkilatları belediyelerin vitrinidir. İlçemizde en ufak bir sorunda, ihtiyaçta zabıtalarımız anında müdahale etmektedir. Bayram, tatil demeden, ailelerinden ayrı kalarak görevlerini yapmaktadırlar. Onların tebessümünü, onların cefakârca çalışmalarını vatandaşlarımız da takdir etmekte ve belediyemizin güler yüzü olarak yorumlamaktadırlar. Halkla iç içe ve halkın sorunlarının çözümünde önemli görevler üstlenen, Belediyelerin kolluk kuvveti olarak da adlandırılan zabıtalarımızın Zabıta Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyor, aileleri ve sevdikleriyle birlikte huzurlu bir hayat geçirmelerini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER