Başkan Kurt, Erzurum Pikniğinde

Başkan Kurt, Erzurum Pikniğinde

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Erzurum Aşkale ilçesi Sarıbaba köylüleri tarafından düzenlenen pikniğe katılıp vatandaşlarla bir araya geldi.
Odunpazarı Belediyesi Yunusemre piknik alanında düzenlenen pikniğe katılan Başkan Kurt davul ve zurna eşliğinde coşkuyla karşılandı. Aşkale Sarıbaba Köyü derneğinin her sene geleneksel olarak düzenlediği piknikte, Sarıbaba köylüleri ile yakından ilgilenen Başkan Kurt dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Başkan Kurt, Sarıbaba köylülerini yakından tanıdığını ifade ederek, “Her sıkıntınızda ve her sorununuzda yanınızda olacağım” dedi.
Aşkale Sarıbaba Köyü Derneği Başkanı Alişan Kıran ise, “Geleneksel pikniğimizin bu yıl beşincisini düzenliyoruz. Bu tür sosyal etkinliklerimiz ilerleyen zamanlarda da devam edecek. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt pikniğimize katılıp bizlerle bir arada olduğu için çok mutluyum. Her zaman bizim yanımızda olan ve derdimizi sıkıntımızı çözmek için elinden geleni yapan Başkan Kurt’a çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.