Başkan Tarhan Mahalle Muhtarlarını Gezerek Sorunları Yerinde İnceliyor

Başkan Tarhan Mahalle Muhtarlarını Gezerek Sorunları Yerinde İnceliyor

Mersin’in merkez Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, mahalle muhtarlarını gezerek sorunları yerinde incelemeye devam ediyor.
Mezitli’yi daha yaşanılır bir kent haline getirmek için çalışan Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Mezitli’deki muhtarlıkları ziyaret ederek, mahallelerde incelemelerde bulunuyor. Mezitli Belediyesi birim müdürleriyle birlikte daha önce Merkez, Fatih ve Tece’de mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Tarhan, son olarak Kuyuluk ve Çankaya Mahalle Muhtarlarını ziyaret etti. Mahalle muhtarları, kendi mahalleleri ile ilgili taleplerini Başkan Tarhan’a yerinde göstererek anlatma fırsatı buldu. Başkan Tarhan, muhtarların isteklerini dikkatli bir şekilde dinleyerek not aldı. Beraberindeki birim müdürlerine gerekli talimatları veren Tarhan, muhtarların isteklerinin çözümü için birim müdürlerinden hemen çalışmalara başlamalarını istedi. Mezitli’de yaşayan halkın beklentilerini yerine getirmek adına aralıksız çalıştıklarını söyleyen Tarhan, Mezitli’deki tüm muhtarlarla birlikte koordineli bir şekilde çalışacaklarını belirtti.
Tarhan’ın kendilerini ziyaret ettiği için teşekkür eden muhtarlar, yaşanan sıkıntıları yerinde görmesinin ve çözüm üretmesinin kendilerini son derece memnun ettiğini belirttiler.