Başkan Zolan’dan Tebrik Açıklaması

Başkan Zolan’dan Tebrik Açıklaması

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Türkiye Cumhuriyeti’nin 12’nci Cumhurbaşkanı olarak yeni görevine başlayan Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik etti.
TBMM’de yemin ederek Türkiye Cumhuriyeti’nin 12’nci Cumhurbaşkanı olarak görevine başlayan Recep Tayyip Erdoğan’a başarı dileyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Ülkesi için gece gündüz çalışan, Türkiye’yi her zaman bir adım öteye taşımak için gayret sarf eden bir Cumhurbaşkanı ile çalışma fırsatı yakaladığımız için son derece mutluyum" dedi. Türkiye’nin artık yeni bir döneme girdiğini, yeni Türkiye yolunda ilk adımın atıldığını belirten Başkan Zolan, "12’nci Cumhurbaşkanı olarak görevine başlayan Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye Cumhuriyeti’nin 2023, 2071 hedeflerine daha da emin adımlar ile ilerleyeceği inancım tamdır. Ülkesini her zaman bir adım öteye taşımak için çalışmaktan bıkmayan, usanmayan bir Cumhurbaşkanı ile çalışma fırsatı yakalayacağımız için son derece mutluyum" ifadelerini kullandı.
Türk halkının Recep Tayyip Erdoğan’ın başbakanlık sürecindeki yaptığı hizmetleri, ülkeyi nereden nereye taşıdığını çok iyi bildiğine işaret eden Başkan Zolan, "Halkımız 12 yıllık hizmet serüveninin hakkını Erdoğan’a teslim ederek, kendisini o makama layık görmüştür. Gücünü milletten alan ve milletten başka vesayeti tanımayan, istikrarın mimarı, güçlünün yanında değil, halkının yanında olan Cumhurbaşkanımız eminim ki geleceğe yine damgasını vuracaktır.Sadece Türkiye’de değil dünyanın her köşesinde mazlumların ve mağdurların yanında yer aldığı için bir dünya lideri olan Recep Tayyip Erdoğan’a kolaylıklar diliyor, emekleri için şükranlarımızı sunuyorum. Cumhurbaşkanımıza, Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Yüce Türk milletini aynı anda temsil edeceği bu yüce makama erişmesi vesilesiyle Denizlili hemşehrilerimiz adına duyduğumuz samimi mutluluk ve tebriklerimizi arz ediyorum" dedi.