Belediye Çalişani Trafik Kazasında Hayatını Kaybeti

Aksu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde görevli İsmail Çetiner, sabaha karşı Aksu kavşağında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Çetiner için belediyede tören düzenlendi.Aksu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde...

Belediye Çalişani Trafik Kazasında Hayatını Kaybeti
Aksu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde görevli İsmail Çetiner, sabaha karşı Aksu kavşağında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Çetiner için belediyede tören düzenlendi.
Aksu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görevli personel İsmail Çetiner Aksu kavşağında bir tırın çarpması sonucu hayatını kaybetti. Sabah olayı öğrenen Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Başkan Yardımcısı Ahmet Aydoğmuş ile Tıp Fakültesi morguna giderek acılı ailenin kederini paylaştı.
İsmail Çetiner için Aksu Belediyesi önünde düzenlenen törende AK Parti Meclis Üyesi Ferit Özçelik, dua okuyarak helallik istedi. Duanın ardından kısa bir konuşma yapan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, “Hepimizin başı sağ olsun” dedi.
Belediyedeki törenin ardından cenaze defnedilmek üzere Gazipaşa ilçesine götürüldü. Başkan Şahin, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve belediye personelleri de Çetiner’e son görevlerini yerine getirmek için Gazipaşa’ya gitti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326