Belediye Otobüs Şoförlerine Eğitim Verildi

Malatya’da belediye otobüs şoförlerine ‘Personelle Hasbıhal’ programı kapsamında eğitim verildi.Malatya Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonunda iki oturum halinde düzenlenen ‘Personelle Hasbıhal’ toplantısında MOTAŞ Genel Müdürü...

Belediye Otobüs Şoförlerine Eğitim Verildi
Malatya’da belediye otobüs şoförlerine ‘Personelle Hasbıhal’ programı kapsamında eğitim verildi.
Malatya Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonunda iki oturum halinde düzenlenen ‘Personelle Hasbıhal’ toplantısında MOTAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı, toplu taşıma araçlarını kullanan şoförleri işletmedeki yeni gelişmelerle ilgili bilgilendirdi. Belli aralıklarla bu tür bilgilendirme toplantıları yapacağını ifade eden Tamgacı, karşılaşılan sorunlarla ilgili çözüm önerilerine açık olduğunu, şirketi kalkındırmak, bir basamak daha yukarılara taşımak için birlikte hareket edilmesi gerektiğinin altını çizdi.
Genel olarak personelin performansından memnun olduğunu söyleyen Tamgacı, bunun yeterli olmadığını, daha iyiyi yakalayabilmek için daha fazla çaba beklediğini ifade etti.
MOTAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı, şoförlere uyarılarda da bulunarak; yolcularla tartışmaktan kaçınmalarını, yaşlı, bayan ve özellikle çocuklu bayan ve özürlülere yardımcı olmalarını istedi. Tamgacı; “Bu tür güzel davranışları toplumda yaymak için önayak olmalıyız. Bunları yaparken şirketimizin daha iyi yerlere gelebilmesi için de azami çaba sarf etmeliyiz. Tabii ki, her konuda olduğu gibi biz yöneticiler bu noktada da yine öncülük edeceğiz. Yalnız, bizler kafamızı taşın altına koyarken sizinde elinizi o taşın altında görmek isteriz. Yani bu şirket hepimizin; çıksak da düşsek de birlikte düşüp yükseleceğiz” şeklinde konuştu.
Şoförler, karşılaştıkları sorunları anlatırken şirketten beklentilerini ve şikayetlerini de dile getirdiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326