Bodrum Belediyesi Evrak Kayıt Personeline Hizmet İçi Eğitim

Bodrum Belediye birimlerinde evrak kayıttan sorumlu personele yönelik hizmet içi eğitim verildi.Bodrum Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından belediyenin tüm birimlerinde görev alan evrak kayıttan sorumlu personellere yönelik...

Bodrum Belediyesi Evrak Kayıt Personeline Hizmet İçi Eğitim
Bodrum Belediye birimlerinde evrak kayıttan sorumlu personele yönelik hizmet içi eğitim verildi.
Bodrum Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından belediyenin tüm birimlerinde görev alan evrak kayıttan sorumlu personellere yönelik hizmet içi eğitim çalışması düzenlendi. Bodrum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğünde görevli Yazılım Uzmanı tarafından uygulamalı olarak belediye bünyesinde kullanılan "Saysis" programında Evrak Kayıt ve Standart Dosya Planı konularında verilen hizmet içi eğitim çalışmasında yaklaşık 30 personel hazır bulundu.
Çalışma hakkında bilgi veren Yazılım Uzmanı, Bodrum Belediyesi E-Belediye uygulaması Saysis Otomasyon Programı Döküman Yönetimi Modülü ile ilgili Müdürlük ve Şefliklerde eğitim çalışması hazırladıklarını belirterek; "Personele öncelikle Standart Dosya Planı (SDP) kısaca anlatıldı. Ardından ise Döküman Yönetiminde Kurum Gelen ve Kurum Giden Evrak Hiyerarşisi konusu işlendi" dedi.
Yaklaşık 2 saat süren hizmet içi eğitim çalışması, soru cevap bölümüyle sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER