Bolu'da Alkollü Sürücü Faciası: 5 Yaralı
Yayınlanma:
Bolu'da meydana gelen trafik kazasında, Aşağısoku Mahallesi Karadere Caddesi'nde seyreden T.Ü. idaresindeki otomobil ile karşı istikamette ilerleyen H.U.Y. kontrolündeki araç çarpıştı. İki otomobilin şiddetli çarpışması sonucu meydana gelen kaza neticesinde 5 kişi yaralandı. Olayın hemen ardından, polis ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. İlk müdahale olay yerinde yapıldıktan sonra, 5 yaralı sağlık ekipleri tarafından çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.