BOZÜYÜK BELEDİYESİ TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU BURSA’DA SAHNE ALDI

Bursa’da düzenlenen “Birlik, beraberlik ve 7. Boza Gecesi” nde sahne alan Bozüyük Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu beğeni ile izlendi.Bilecikliler Derneği tarafından Kestel Belediyesi Düğün Salonu’nda düzenlenen etkinliğe, Kestel Belediye...

BOZÜYÜK BELEDİYESİ TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU BURSA’DA SAHNE ALDI
Bursa’da düzenlenen “Birlik, beraberlik ve 7. Boza Gecesi” nde sahne alan Bozüyük Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu beğeni ile izlendi.
Bilecikliler Derneği tarafından Kestel Belediyesi Düğün Salonu’nda düzenlenen etkinliğe, Kestel Belediye Başkanı Yener Acar, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Bozüyük Belediye Başkan Yardımcıları ile çok sayıda davetli katılırken programda konuşmaların yanı sıra halk oyunları gösterileri sunularak boza ve helva ikramı yapıldı. Gecede son olarak sahne alan Bozüyük Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu verdiği muhteşem konser ile beğeni ile izlendi. Birbirinden güzel ve sevilen türküleri seslendiren koro, solo eserleri de seslendirirken izleyenlere neşeli dakikalar yaşattı. Gecede ayrıca Bozüyük Belediyesi’nin programa sağladığı katkılar nedeniyle Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu’na Teşekkür Plaketi takdim edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326