Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Çarşamba

19°/ 10°

Perşembe

20°/ 11°

Cuma

18°/ 11°

Cumartesi

10°/

Pazar

10°/

Pazartesi

18°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Yerel Bilecik

BOZÜYÜK BELEDİYESİ TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU BURSA’DA SAHNE ALDI

Bursa’da düzenlenen “Birlik, beraberlik ve 7. Boza Gecesi” nde sahne alan Bozüyük Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu beğeni ile izlendi.Bilecikliler Derneği tarafından Kestel Belediyesi Düğün Salonu’nda düzenlenen etkinliğe, Kestel Belediye...

Yayınlanma:

Bursa’da düzenlenen “Birlik, beraberlik ve 7. Boza Gecesi” nde sahne alan Bozüyük Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu beğeni ile izlendi.
Bilecikliler Derneği tarafından Kestel Belediyesi Düğün Salonu’nda düzenlenen etkinliğe, Kestel Belediye Başkanı Yener Acar, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Bozüyük Belediye Başkan Yardımcıları ile çok sayıda davetli katılırken programda konuşmaların yanı sıra halk oyunları gösterileri sunularak boza ve helva ikramı yapıldı. Gecede son olarak sahne alan Bozüyük Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu verdiği muhteşem konser ile beğeni ile izlendi. Birbirinden güzel ve sevilen türküleri seslendiren koro, solo eserleri de seslendirirken izleyenlere neşeli dakikalar yaşattı. Gecede ayrıca Bozüyük Belediyesi’nin programa sağladığı katkılar nedeniyle Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu’na Teşekkür Plaketi takdim edildi.

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler