Bozüyük Çarşispor Kulübü Sporcusu Olimpiyat Yolunda

Bozüyük Çarşispor Kulübü Sporcusu Olimpiyat Yolunda

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Çarşıspor Kulübü sporcusu Hatice Nur Arı, Erzurum’da düzenlenecek 2020 olimpiyat oyunları için hazırlık kampına seçildi.
Antrenör Mert Moralı, sporcusunun elde ettiği başarıdan dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Moralı, "Bozüyük Çarşıspor Kulübü sporcularından Hayriye Nur Arı atletizmde uzun atlama ve 75 metre koşuda küçük kızlarda Türkiye ikinciliğine ulaşmıştı. Bu başarısıyla sporcumuz Erzurum da 26 Ağustos-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapılan 2020 olimpiyat oyunları hazırlık kampına seçildi. Kendisini yürekten kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum" dedi.
Hatice Nur Arı ise, bu başarının tesadüf olmadığını ve başarılı olabilmek için hocaları nezaretinde çok çalıştıklarını söyledi. Arı, Türkiye şampiyonluklarında başarıdan başarıya koşacağını belirterek hem kulübünü, hem kenti ve hem de ülkeyi en iyi şekilde temsil edeceğine dair söz verdi.
Erzurum da düzenlenecek spor olimpiyatlara katılacak olan Hatice Nur Arı, antrenörü Mert Moralı eşliğinde kampa başlayan antrenmanlarına ara vermeksizin devam ediyor.