Bünyan’da Kamu Hizmetlerinin Sunumunda Kurumsal Davranış Ve Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Tamamlandı

Bünyan’da Kamu Hizmetlerinin Sunumunda Kurumsal Davranış Ve Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Tamamlandı

Kayseri’nin Bünyan ilçesinde Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) 2014 yılı Teknik Destek Programı kapsamında Bünyan Kaymakamlığı tarafından yürütülen ‘Kamu Hizmetlerinin Sunumunda Kurumsal Davranış ve Etkili Sunum Teknikleri Projesi’ kapsamında yapılan eğitim programı tamamlandı.
Kaymakamlık bünyesinde faaliyet gösteren Nüfus Müdürlüğü, Mal Müdürlüğü, Tapu Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü, Vergi Dairesi Müdürlüğü, Müftülük, Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü idareci ve memurlarına verilen, kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla hazırlanan eğitim programında başarılı katılımcıların sertifikaları verildi. Proje kapsamında Kişisel Gelişim ve Beden Dili Uzmanı Cuma Ali Can tarafından kurum kültürünün oluşması, kurum kültürünün önemi, motivasyon, beden dili, kurum kültüründe ortak dil ve davranışlar, takım çalışması, etkin dinleme ve konuşma konularında 4 gün süreli eğitim verildi. Eğitimi gerçekleştirilen kurum çalışanlarının, yaşamları boyunca gerek kamu hizmetleri sunarken gerekse sosyal yaşantılarındaki bilgi alış verişlerinde daha doğru ve etkili yöntemleri kullanmalarına yardımcı olacak olan eğitimde başarılı 45 katılımcıya sertifikaları verildi.
Törene Bünyan Kaymakamı Engin Aksakal, ORAN temsilcileri, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.