Bursaspor'da Başkanlığa 3 Aday

Bursaspor'da Başkanlığa 3 Aday
Geçmişte Süper Lig'de şampiyon olmuş Bursaspor'da olağan genel kurul yapılacak ve başkanlık için üç isim başvuru yaptı.

Bursaspor camiasının beklediği başkan aday adayları belli oldu. 19-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek Olağan Genel Kurul öncesinde, Divan Kurulu bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde aday adaylarının evraklarını teslim aldı.

Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder'in kabul ettiği üç isim beli oldu. Bugün saat 15.00-17.00 arasında gerçekleşen organizasyona Enes Çelik, Raşit Barışıcı ve Levent Dönertaş katıldı. Bu üç isim, evraklarını teslim ederek adaylık sürecini başlattılar. Adaylık başvuruları, perşembe gününe kadar gerekli prosedürlerin tamamlanmasıyla resmiyet kazanacak.

Bağış Yapan Herkese Teşekkür Ederiz

Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder adaylıklarla ilgili olarak “Bugün üç adayımız müracaat etti. Bursaspor’umuz için hayırlı olsun. Sinan Bür kaptanımız ve ekibine de çok teşekkür ediyorum. Perşembe saat 17.00’ye kadar tüm başkan adayları 100’er tane imza için kulübümüze gelecek. Kabul olacak yönetimlerin de listelerini teslim edecek. Yeni seçilecek yönetimle beraber geleceğimizi daha güzel olmasını temenni ediyorum. Enes Çelik’e ayrıca teşekkür ediyorum. 100 bin TL kulübe bağış yaptı. Diğer arkadaşların öyle bir niyeti yokmuş. Herkese teşekkür ederiz.” dedi.